Nasz poradnik

Poradnik dla całej rodziny - Portal "Nasze Zdrowie". Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu. Codziennie nowe informacje. Artykuły na temat problemów zdrowotnych. Porady jak dbać o nasze zdrowie.
Więcej…

Jesteś TUTAJ:

Start UKŁAD KRĄZENIA NIEPŁODNOŚĆ I IMPOTENCJA Niepłodność i impotencja
Niepłodność i impotencja  Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
SEX I TRUDNE SPRAWY - NIEPŁODNOŚĆ I IMPOTENCJA

Niepłodność - czyli niemożność poczęcia dziecka po co najmniej roku regularnego współżycia bez żadnych zabezpieczeń - to problem 15-20 procent par w Polsce. Także regularne poronienia uznaje się za jedną z postaci niepłodności. Impotencja inaczej zwana zaburzeniami erekcji to stała niemożność osiągnięcia lub utrzymania wzwodu - problem, który dotyka najczęściej panów po pięćdziesiątce.

Niemożność poczęcia dziecka przez kobietę wynika z braku równowagi hormonalnej, problemów z owulacją, wahań wagi, intensywnego uprawiania sportu, stresu, chorób tarczycy, nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu narządów rodnych, a także prawdopodobnie z palenia tytoniu. Męska niepłodność to najczęściej efekt niewystarczającej ilości nasienia lub słabej jego jakości. Najczęstszą przyczyną impotencji są problemy z przepływem krwi do penisa.

 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz:


SPOSOBY NA DOLEGLIWOŚCI

DOMOWE I SPRAWDZONE SPOSOBY NA RÓŻNE DOLEGLIWOŚCI

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW

WITAMINY I MINERAŁY

UZDAWIAJĄCA MOC WITAMIN I MINERAŁÓW

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW