Nasz poradnik

Poradnik dla całej rodziny - Portal "Nasze Zdrowie". Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu. Codziennie nowe informacje. Artykuły na temat problemów zdrowotnych. Porady jak dbać o nasze zdrowie.
Więcej…

Jesteś TUTAJ:

Start SEX I TRUDNE SPRAWY MĘSKIE PROBLEMY
MĘSKIE PROBLEMY
Zaburzenia Erekcji  Email
SEX I TRUDNE SPRAWY - MĘSKIE PROBLEMY

Zaburzenia erekcji - wstydliwy problem wielu mężczyzn

Erekcja- inaczej wzwód to podnoszenie się prącia, w wyniku zwiększania jego długości i objętość oraz twardości na skutek wypełniania ciał jamistych krwią. Erekcja jest niezbędna, by mężczyzna mógł penetrować pochwę swojej partnerki podczas współżycia płciowego. Wzwód u zdrowych mężczyzn występuje po zadziałaniu bodźców dotykowych, wizualnych czy nawet na samą myśl o charakterze erotycznym. Niestety nie wszyscy panowie maja tyle szczęścia, aby zawsze cieszyć się udaną erekcją.

Zaburzenia erekcji. To sytuacja kiedy mężczyzna nie jest zdolny do osiągnięcia jak i utrzymania wzwodu w stopniu wystarczającym do odbycia satysfakcjonującej  aktywności seksualnej

Przyczyny zaburzeń erekcji. Najczęstszą przyczyna zaburzeń erekcji (około 80 %) może wynikać z  uwarunkowań fizycznych (organicznych),natomiast aspekty psychologiczne odpowiadają za 10% przypadków.

Przyczyny fizyczne

Więcej…
 
SPOSOBY NA DOLEGLIWOŚCI

DOMOWE I SPRAWDZONE SPOSOBY NA RÓŻNE DOLEGLIWOŚCI

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW

WITAMINY I MINERAŁY

UZDAWIAJĄCA MOC WITAMIN I MINERAŁÓW

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW