Nasz poradnik

Poradnik dla całej rodziny - Portal "Nasze Zdrowie". Serwis informacyjny poświęcony zdrowiu. Codziennie nowe informacje. Artykuły na temat problemów zdrowotnych. Porady jak dbać o nasze zdrowie.
Więcej…

Jesteś TUTAJ:

Start NOTA PRAWNA
NOTA PRAWNA
Wpisał Administrator   

Naszezdrowie.com.pl ma charakter wyłącznie informacyjno-reklamowy.

Autorzy Naszezdrowie.com.pl nie utożsamiają się i nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie prywatne opinie wyrażane na jego łamach przez użytkowników.

Serwis Naszezdrowie.com.pl nie świadczy żadnych usług związanych ze sprzedażą leków, produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety. Portal Naszezdrowie.com.pl nie podlega przepisom ustawy z dnia 6 września 2001r - Prawo farmaceutyczne (Dz.U.04.53.533) i ustawy z dnia 11 maja 2001 r. o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia, wraz z przepisami wykonawczymi.

Zespół redagujący dołożył wszelkich starań, aby podawane przez niego informacje były kompletne i rzeczowe, jednak nie ponosi on odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w Naszezdrowie.com.pl

Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych na naszych stronach należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem, do którego zawsze należy ostateczna decyzja dotycząca ich użycia. Za zastosowanie się do informacji zawartych w Naszezdrowie.com.pl bez należnej konsultacji z lekarzem, autorzy i konsultanci portalu nie będą ponosić żadnych konsekwencji prawnych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wtórna publikacja lub rozpowszechnianie treści publikowanych przez Naszezdrowie.com.pl oraz opinii jego czytelników, umieszczonych na każdym ekranie serwisu bez uprzedniej pisemnej zgody Zarządu witryny Naszezdrowie.com.pl zabronione.

Naszezdrowie.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje od momentu opublikowania go.


 

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz:


SPOSOBY NA DOLEGLIWOŚCI

DOMOWE I SPRAWDZONE SPOSOBY NA RÓŻNE DOLEGLIWOŚCI

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW

WITAMINY I MINERAŁY

UZDAWIAJĄCA MOC WITAMIN I MINERAŁÓW

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁÓW